# Electro # Emobility # Develop # Protype # Protypeproduction
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Karlovy Vary, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme mezinárodní společnost která se zabývá výrobou technologií budoucnosti. Pokud máte svou AJ / NJ na úrovni B2 a technologie budoucnost Vás zajímají tak neváhejte využít svou šanci stát se tím kdo se podílí na budoucnosti!Vaše úkoly : - Plnění kvalitativních norem a ukazatelů dle jednotlivých produktů- Dodržování pracovních a technologických postupů metodických pokynů návodů na obsluhu strojů a zařízení pracovních instrukcí a dalších předpisů souvisejících s výrobou jednotlivých produktů- Podílení se na odhalování odchylek výroby- Podílení se na zlepšování pracovních postupůMísto výkonu práce : Klášterec nad Ohří - v případě relokace Vám poskytneme relokační příspěvky ve výši 10 000- po dobu 6 měsíců !Co byste měl / a mít abyste u nás uspěl / a ?

 • SŠ / VŠ technického směru (elektro výhodou)- AJ / NJ na úrovni B2- Řidičský průkaz sk. BCo nabízíme našemu novému kolegovi?
 • Práce na HPP- Atraktivní finanční ohodnocení + 13. a 14. plat- 25 dní dovolené- Příspěvky na dopravu- Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího vzdělávánÍ- Moderní a stabilní zázemí- Příspěvky na penzijní připojištění- Závodní stravování- Profesní a kariérní růst- Nestereotypní a pestrou práciVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost