Nákupčí s AJ
MANPOWER
Moravskoslezský, Ostrava
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáme zkušeného nákupčího, který má zkušenosti z výrobního prostředá a komunikuje bez problémů v angličtině. Vašim úkolem bude nejen objednávání výrobního materiálů dle plánů výroby, ale taky vyjednávání, optimalizace nákladů apod.

Těšte se na atraktivní mzdu a celou řadu benefitů.

POPIS POZICE :

  • Objednávání výrobního materiálu na základě plánů výroby
  • Kontrola, analýza a monitoring zásob a dalších údajů o nákupu
  • Spolupráce s plánováním výroby, logistikou, skladem a zákaznickým servisem (přispívá k efektivitě procesů logistiky, skladování a výroby)
  • Zajišťuje optimální kvalitu dodávek, timing, servis
  • Zpracování údajů o dodavatelích
  • Provádění úspor a optimalizací nákupních nákladů
  • Řízení subdodavatele
  • PROFIL KANDIDÁTA :

  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Analytické myšlení, výborná znalost MS office (hlavně excelu)
  • Angličtina na pokročilé úrovni denní komunikace s centrálou a dodavateli
  • Znalost informačních systémů
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • NABÍZÍME :

  • Moderní zázemí prosperující společnosti
  • Atraktivní mzda + měsíční odměny v závislosti na výkonu
  • Příspěvek na stravné
  • Flexipassy
  • Možnost účastnit se jazykových kurzů
  • Podpora vzdělávání a odborného růstu
  • Přátelský kolektiv, příjemné pracovní podmínky
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.