Uklízečka
GZ Media, a.s.
Loděnice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Jaká bude Vaše pracovní náplň?-úklid výrobních prostor, sociálních zařízení, společných prostor a kanceláří-zodpovědnost za svěřený úsekPožadujeme : Jaké jsou naše požadavky?

 • spolehlivost a chuť pracovat- dobrý zdravotní stav- manuální zručnost- možnost pracovat od 6 : 00 do 14 : 30Nabízíme : Co Vám nabízíme?
 • pracovní smlouvu na dobu neurčitou- motivující mzdové ohodnocení a roční odměny- práci v úspěšné české firmě, která je ve svém oboru světovým lídrem- odborné firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace- dotované závodní stravování- masáže přímo v areálu společnosti- zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny a další benefityVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost