Svářeč ZM1, STN 135, České Budějovice
NPR.Construction.cz s.r.o.
České Budějovice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Svářeč ZM, STN 135. Vaší náplní práce bude svařování krabic na obráběcí centra tenkostěnné plechy.

Nebo svařování hrubých plátů - rámy + konstrukční výkresová dokumentace. Každý svářeč si sám skládá a svařuje podle výkresové dokumentace.

Následně se všechny sváry přebrušují. Požadujeme : znalost výkresové dokumentace je podmínkou, zkušenosti, vyučení v oboru, ochota učit se novým věcem, spolehlivost.

Nabízíme : Možnost 8-12 hodinnových směn, dle dohody, výhodné platové podmínky. Měsíční odměna za podané výkony na pracovišti Ubytování : Možnost využít ubytování kousek od firmy.

Pokoje jsou k dispozici 2-3 lůžkové. HPP 230,- Kč bez ubytování HPP 210,- Kč s ubytováním ŽVL 280,- KČ bez ubytování ŽVL 260,- KČ s ubytováním Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost