Inženýr/ka kvality
CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Valašské Meziříčí, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

VAŠI NÁPLNI PRÁCE BUDE : komunikovat s dodavateli a zákazníky, řešit a analyzovat reklamace, tvořit 8D reporty podílet se na zavádění nových dílů do výroby a podporovat výrobu z hlediska kvality vytvářet a spravovat PPAP dokumentaci pro nové projekty reportovat klíčové ukazatele budete se podílet na zlepšování procesů CO POŽADUJEME : zkušenosti z automotive společnosti v oblasti kvality podmínkou (zkušenost s plasty výhodou) Znalost standardů automotive (ISO TS, APQP, FMEA apod.

Anglický jazyk - komunikativně (úroveň B2) Min. SŠ technického směru Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a pečlivost CO VÁM ZA TO MŮŽEME NABÍDNOUT : Flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, Přátelské a neformální prostředí Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem Odborné vzdělávání, Dlouhodobou práci ve stabilní rozvíjející se mezinárodní společnosti

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost