Až 32 000 Kč, závodní stravování, slevy na výrobky - Skladový manipulant
UNIJOB, s.r.o.
Říčany
před 15 hodinami
source : Hitprace

Informace

Chcete být součástí mezinárodní velkoobchodní společnosti jako skladový manipulant - picker?

Pokud máte slabost pro elektroniku, a ve skladu jste jako ryba ve vodě, pak hledáme právě Vás! : -) Pokud máte minimální zkušenosti ze skladu, ale tato práce Vás láká, i tak Vám dáme šanci se realizovat, avšak podmínka je mít alespoň špetku zkušenosti.

Sklad se nachází v Říčanech (Praha - Východ), cca 20 min. z metra C "Háje".

Budete pracovat pro společnost zaměřenou na velkoobchodní prodej, dodávající domácí spotřebiče a elektroniku téměř po celé České Republice.

Je distributorem mnoha světových i lokálních značek zaujímajících vedoucí nebo přední pozice na trhu a zároveň zajišťuje i individuální rozvozy z celého světa.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pracovní doba

8.30 -17.00 (možné přesčasy v případě většího objemu práce, flexibilita výhodou)

Náplň práce

  • Pickování, vychystávání zboží dle objednávek
  • Co od vás očekáváme

  • Zkušenosti na obdobné pozici (především pickování)
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Trestní bezúhonnost
  • Fyzicky zdatné muže, dobrý zdravotní stav
  • Časovou flexibilitu, ochotu občas pracovat přesčas
  • Nástup možný ihned
  • Co vám nabízíme

  • Práci v zázemí prosperující české, ale zároveň nadnárodní společnosti
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Zajímavé a vysoce motivační mzdové ohodnocení (vysoké sezonní odměny)
  • Zaměstnanecké výhody (sleva na firemní výrobky / služby, závodní
  • stravování, firemní společenské akce)

  • Nepodmíněno žádným stupněm vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • Nástupní mzda 32 000 Kč hrubého (CELOROČNÍ PRŮMĚR) + možné osobní
  • ohodnocení v případě kvalitní práce, mzdový a osobní růst

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.