Vedoucí střihárny a šicí dílny
Annonce
Sokolov, CZ
před 5 dny

Způsob u : paní Walterová Tel : Od : do : E-mail : Vede šicí dílnu a střihárnu, má na starosti cca pracovnic a kontroluje jejich práci.

Spolupracuje při tvorbě nových designu a střihu, které se zpracovávají a tvoří v PC programu design tvorba střihů. Zaučíme.

Na základě požadavku zpracovává návrh nových střihů, které se zpracovávají a tvoří v PC programu design tvorba střihů. Zaučíme.

Požadavek : - Minimálně střední vzdělání v oděvním oboru šička - krejčová - praxe ve vedení lidí vítána - Kreativní, komunikativní, aktivní se zapojit do nových věcí - Znalost práce v PC - Znalost v krejčovině a praxe ve zpracování střihů oděvů - Zodpovědná a schopná kontrolovat a řídit podřízené pracovníky.

 • případě přestěhování můžeme poskytnout ubytování v novém pokojovém bytě, v kterém bydlí až zaměstnanci / zaměstnanec- pokoj.
 • vše nové Pacovní doba : Pracovní doba . - . Zaměstnanecké výhody : - Tyden - navíc pracovního volna, Práce v příjemném prostředí

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost