Obchodní zástupce přírodní vlasové kosmetiky
Happy hair, s.r.o.
Praha-Troja, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

HAPPY HAIR s.r.o. hledá do svého týmu dalšího obchodního zástupce. Umíte si samostatně organizovat a plánovat svůj čas? Jste aktivní, máte nadšení pro nové věci?

Dotahujete věci do konce? Rád / a komunikujete s lidmi, navazujete kontakty? Jste iniciativní? Baví Vás prodej? Je pro Vás důležitá udržitelnost a ekologie?

Umíte komunikovat v angličtině? Pokud jste na výše položené otázky odpovědi kladně, pak možná hledáme právě Vás!Požadujeme : Jakého člověka tedy hledáme?

Takového, který : - má zájem reprezentovat dánskou profesionální přírodní vlasovou kosmetiku NATULIQUE a NATURIGIN - umí jednat s lidmi a interakce s druhými ho baví - má obchodního ducha a vyjednávací schopnosti - je týmový hráč, ale umí pracovat i samostatně - je spolehlivý, zodpovědný a pečlivý - má zkušenosti v tomto oboru - má znalost práce na PC (MAC výhodou) a vlastní řidičský průkaz skupiny B - má živnostenský list Jaké úkoly jsme si pro vás připravili?

 • vedení agendy o zákaznících (práce se CRM systémem) - vytváření nabídek a uzavírání obchodních případů - aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků - intro nových produktů stávajícím zákazníkům - servis stávajícím zákazníkům (pravidelný kontakt, upsell & crossell, prodej školení) - aktivní účast na školeních a eventech pořádaných firmou - spolupráce s marketingovým oddělením na přípravě kampaní Nabízíme : Co nabízíme na oplátku my?
 • dynamickou práci s kvalitními, prémiovými produkty - skvělé kolegy, se kterými je radost spolupracovat - práci z domova kombinovanou s prací v kanceláři - slevu na produkty NATULIQUE a NATURIGIN - flexibilní pracovní dobu - fixní složku platu + provizní systém dle výkonu (pravidelné i jednorázové provize) - intenzivní úvodní zaškolení (IT systémy, prodej, komunikace) - služební Macbook a mobilní telefon s neomezeným tarifem s růstem obratu nárůst fixní složky platu - produkty zdarma každý měsíc - firemní vůz k dispozici pro obchodní cesty - termín nástupu 1.
 • 1. 2022 nebo dle dohody Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Práce na ŽL

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost