Elektrikář
Brose CZ spol. s r.o.
Kopřivnice, Czech Republic
před 1 hodinou
source : Hitprace

z : 6.4.2022 - nástup možný dohodouVaše úkoly : - opravy a údržby strojů a zařízení- práce s řídicími systémy, diagnostika, základní znalosti Siemens S7- rekonstrukce a sestavování el.

zařízení dle požadavků ostatních oddělení firmyVáš profil : - SOU / SŠ vzdělání- zkušenost v oboru elektro, vyhl. 50 6- praktická znalost řídicích systémů Siemens, průmyslových PC výhodou- ochota pracovat ve třísměnném provoze nebo ve 12 hod.

směnách Zaměstnanecké výhody : - firemní dotované stravování, příspěk na dojíždění / svozové autobusy, 13. plat, podíl na získu, osobní prémie, příplatky za směnnost, roční valorizace, příspěvek na životní a penzijní připojistění, 25 dní dovolenéKontaktní osoba : Michaela Dunková, PO-PÁ 8 až 16.

00 hod., 778 973 099, michaela.dunkova brose.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost