Vedoucí směny / seřizovač CNC tvářecích strojů
DUVE ČR, s.r.o.
Příbram, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

Pozice : vedoucí směny / seřizovač CNC tvářecích strojůPožadujeme : Požadujeme : - organizační schopnosti- komunikativnost a schopnost vedení pracovníků- znalost práce na PC- praxi se seřizováním strojů- manuální zručnost- představivost, spolehlivost a pečlivost- průkaz VZV výhodouCo Vás čeká : - organizace práce určeného výrobního provozu dané směny- seřizování strojů a provádění drobných oprav - zajišťování dostupnosti vstupního materiálu- kontrolování plnění povinností pracovníků- motivování a hodnocení pracovníků- kontrola a schvalování údajů na výrobních průvodkách a dalšíNabízíme : - prémie- příplatky i za odpolední směnu- 13.

mzdu- 5 týdnů dovolené- příspěvek na stravování- HPP na dobu neurčitouNástup možný ihned. Mzda : 28 000,- až 33 000,- KčKontakt : Dvořáková Andrea, tel.

702 004 848, e-mail : info duve-cr.czPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8 : 00 do 14 : 00 hod.Místo výkonu práce : DUVE ČR, s.

r.o., Dělostřelecká č.p. 368, Příbram I

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost