SERVÍRKA/ČÍŠNÍK VLASTNÍHO HOTELU DRNHOLEC***
SLEEP & RELAX a.s.
CZ
před 3 dny
source : nastalo

Do našeho firemního hotelu Drnholec na Pálavě hledáme zaměstnance na pozici Číšník / servírka.

Náplň práce :

  • komunikace a obsluha zákazníků
  • práce s pokladnou a restauračním programem
  • udržování pořádku svěřených prostor
  • Požadujeme :

  • pečlivost, odpovědnost a flexibilitu
  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
  • komunikativnost
  • znalost jednoho cizího jazyka AJ nebo NJ výhodou
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Nabízíme :

  • práci na hlavní pracovní poměr na standartní pracovní smlouvu, po půl roce pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • nástupní mzda : 25 000,- Kč / měs + odměny + spropitné
  • dvousměnný provoz
  • příspěvek na stravu
  • možnost ubytování v hotelu
  • dovolená v Bulharsku na Slunečném pobřeží ve vlastních apartmánech
  • Nástup dle dohody

    Nástupní mzda : 25 000,- Kč + spropitné.

    Místo výkonu práce : Hotel Drnholec, Náměstí Svobody 5 / 8, Drnholec-Pálava

    Kontakt : Hotel Drnholec

    Hotel Drnholec

    Náměstí Svobody 5 / 8, Drnholec

    případě Vašeho zájmu nás kontaktujte, případně zašlete svůj životopis.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.