Všeobecná/ý zdravotní sestra/bratr
Domov pro seniory "SKALKA" v Chebu, příspěvková organizace
Cheb
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Americká 2176 / 52, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Platové ohodnocení : hrubý měsíční plat se odvíjí od zařazení do platového stupně (podle praxe).

Pracovní doba : Po-Pá 7 : 00-19 : 00 h (jen denní směny). Náplň práce : poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelských procesů bez odborného dohledu na základě ordinací lékařů, aktivní spolupráce s lékaři při hodnocení klinických stavů klientů, vyhodocování jejich potřeb, práce na PC, zpracovávání administrativy.

Požadujeme : flexibilita, rozhodnost, komunikativnost, empatie, vstřícnost, zkušenosti s prací se seniory výhodou. Nabízíme : po zkušební době osobní příplatek, obědy zdarma, příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření (po zkušební době).

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat 8 : 00-15 : 00 h) anebo e-mailem (zaslat životopis).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost