Lakýrník do KMENE + nástupní bonus 30.000 Kč
Orienta Czech s.r.o.
Krnov, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta, českou firmu, hledáme : LAKÝRNÍKA NOVÁČKA nebo SPECIALISTU NÁBOR DO KMENE FIRMY (smlouva na dobu NEURČITOU) Nástup možný IHNED VOLNÉ VÍKENDY Směny : 12-tky Směny 16 : 00 04 : 00 h / nebo / 18 : 00 06 : 00 hodin.

Náplň práce : Nováčci : ruční lakování nenáročných povrchů (nenáročnost na kvalitu) Zkušení lakýrníci : ruční lakování tlakovými pistolemi Profi lakýrníci : lakování i dvěma barvami zároveňPožadujeme : - praxi jako lakýrník (ať už jako nováček nebo dlouholetou praxi od toho se bude odvíjet Váš plat) - praxi na ručním lakování (tlakovými pistolemi, atd.

Nabízíme : - plat, který se odvíjí od Vašich zkušeností (můžeme nabídnout i vyšší plat, pokud je kandidát zkušený) - možnost platového růstu - náborový příspěvek 30.

000 Kč - smlouvu na dobu neurčitou - zlevněné obědy (dotované stravování na pracovišti) - příspěvek na dopravu Vzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.