Obsluha kavárny McCafé - Barista
McDonald's
Mladá Boleslav, CZ
před 6 dny
source : Welcome to the Jungle

Koho hledáme?Máš rád vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo tě prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaď se mezi naše baristy pro kavárnu McCafé v Mladé Boleslavi.

Hledáme spolehlivého kolegu / kolegyni na hlavní pracovní poměr nebo zkrácený úvazek. Že nemáš praxi nám vůbec nevadí. Na začátku tě vše naučíme a budeš mít také možnost absolvovat rozšiřující kurz pro baristy.

A samozřejmě tě rádi naučíme, jak nejlépe komunikovat se zákazníky.### Co nabízíme?- nástupní mzdu 23 000,- Kč / měsíc, po zaškolení až 26 800,- Kč / měsíc- další profesní a platový růst- 10 % příplatek za práci o víkendu - 100 % příplatek za práci ve svátek- flexibilní plánování směn - pozice je tak vhodná i pro rodiče s menšími dětmi - osobní i pracovní rozvoj a možnost absolvování baristického kurzu- 50% slevu na stravování a pití zdarma- benefit kartu, se kterou získáš slevy jak ve všech McDonald s, tak u všech našich partnerů- fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě- uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti- možnost vyzkoušet si i JINÉ PRACOVNÍ POZICE### Co očekáváme?

 • zdvořilé, příjemné vystupování- chuť a ochotu učit se novým věcem- spolehlivost a zodpovědnost- smysl pro týmovou práci- chuť mít fajn práci na delší dobu### Franšízantjanalik-radek## Benefits- Bonusy / prémie- Sleva na firemní výrobky / služby- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Vzdělávací kurzy, školení- Závodní stravování- Občerstvení na pracovišti
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost