Mechanik/čka opravář k.v.
ŠKODA PARS a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň : - demontáž, montáž a rekonstrukce jednotlivých dílů kolejových vozidel- zámečnické práce- opravy vadných dílů- zhotovování náhradních dílůPožadujeme : - požadované vzdělání : vyučen mechanik-opravář, zámečník nebo platné osvědčení z profesní kvalifikace dle NSK (Národní soustava kvalifikací)- praxe v oboru nebo příbuzném oboru výhodou- manuální zručnost, odpovědný přístup k práci- schopnost pracovat samostatně dle výkresové dokumentace - profesní životopisNabízíme : - zázemí stabilní a prosperující firmy- odpovídající finanční ohodnocení- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání- náborový příspěvek- týden dovolené nad rámec zákona - dotované stravování v prostorách společnosti- příspěvek ve výši 1500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 900,- Kč měsíčně- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity formou poukázek Flexi Pass- pracovní doba od 6.

00 do 14.00Osobní kontakt : po-pá od 9.00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinou dobu - sebou alespoň stručný životopisKontakt : Bc.

Michal MazánekE-mail : michal.mazanek skoda.cz tel. : 583 365 545 Miroslava ŠvestkováE-mail : miroslava.svestkova skoda.cz tel. : 583 365 573

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost