ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR
Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.
Nechanice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

CZ-ISCO : 32211 Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR- Místo výkonu práce : Pražská č.

p. 20, 503 15 Nechanice- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružný systém odměňování.- Náplň práce : sledování a hodnocení zdravotního stavu klientů, kontrola stavu kůže, udělání převazů, chystání a podávání všech druhů léků, komunikace s praktickým lékařem a jinými odbornými lékaři, pozorování psychického stavu klientů a provádění záznamu, informace předává psychiatrovi, ve spolupráci se sociální pracovnicí provádí psychoterapii při denní návštěvě klientů, provedení sesterských vizit klientů a pravidelných odborných výkonů,vedení sesterské zdravotní dokumentace, sestavení ošetřovatelských plánů klientů a informování pečovatelek o postupu a obsahu péče klientů, evidování a zajišťování schválení výkonů zdravotními pojišťovnami, vedení plánovacího kalendáře s výjezdy klientů do odborných lékařských poraden a plánování zdravotnických výkonů.

 • Požadujeme : organizační schopnosti, samostatné myšlení a rozhodování, schopnost vedení týmu pečovatelek, aktivní a profesionální přístup, smysl pro pořádek a preciznost, vysoký morální kredit, vztah ke starým lidem.
 • Znalost problematiky seniorů výhodou, praxe u lůžka výhodou. Nabízíme : možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu, zaměstnanecké benefity, možnost zakoupení občerstvení v místní kavárně za vyhodné ceny, mimořádné odměny, příspěvek na oběd, na dopravu- V případě zájmu nám zašlete životopisy na e-mail : použijte odpovědní formulář nebo nás navštivte osobně (každé úterý od 9 do 10 hodin), nebo nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba : Votavová Andrea Ing.
 • Ph.D., tel. : použijte odpovědní formulář

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost