Regionální obchodník - České Budějovice (Jihočeský kraj)
D.I.SEVEN, a.s.
České Budějovice (Jihočeský kraj), Jihočeský kraj, Czech Republic
před 6 hodinami

CDATA Benefity

B2B. Nadstandardní fixní příjem, zajímavá provize. Služební automobil, notebook a telefon., B2B trh, Nadstandardní fixní příjem, Zajímavé provize z Vámi vytvořeného zisku

Kontakt

D.I.SEVEN - nábor obchod

Telefon : (Po Pá 8 - 16 hod.)

Email : kariera-obchodnik diseven.cz

Směnnost : Náplň práce

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude vyhledávání nových obchodních příležitosti ve svěřeném regionu. Budete se osobně setkávat s potencionálními klienty (B2B), a to za účelem prezentace služeb naší společnosti.

Na základě potřeb klientů budete tvořit obchodní nabídky a kalkulace. Jestliže máte obchodnického ducha a splňujete níže uvedené požadavky, jste vítaným kandidátem.

Tato pozice je vhodná pro zkušené obchodníky, které vede ke změně jejich práce vidina vyšších výdělků nebo touha po změně.

Vedle nadstandardního fixního příjmu nabízíme i zajímavou provizi z Vámi vytvořeného zisku. Kromě příjemného vystupování a obchodnického talentu nic nepotřebujete.

Poskytneme Vám služební automobil, služební telefon i notebook. K dispozici budete mít kvalitní prezentační podklady - katalog, představení, vizitka, cenová nabídka atd.

Zajistíme pro Vás i reklamu ve svěřeném regionu a vytvoříme Vám osobní web na míru.

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, odborná školení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, nadstandardní fixní příjem, zajímavá provize z Vámi vytvořeného zisku

Výhodou

předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

čistý trestní rejstřík

Pracovněprávní vztah : HPP,jiné

Pozice : Regionální obchodník - České Budějovice (Jihočeský kraj)

Požadujeme : předchozí praxe v prodeji služeb (nejlépe úklidových, bezpečnostních),prokazatelné obchodnické výsledky z předchozího působení,znalost aktivní akvizice -

vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu,znalost NOZ (schopnost přetvářet obchodní smlouvu),praxe v tvoření obchodních nabídek a kalkulací,dobré vyjadřovací schopnosti,sebevědomého člověka, který se umí přesně vyjadřovat, a to z pozice silné a komunikativní osobnosti

Vzdělání : středoškolské >

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost