Mechanik opravář kolejových vozidel
TSS Maintenance s.r.o.
Hulín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště Hulín- Náplň práce : sestavení a uložení součástí do skříně, kontrola správné funkce, kontrola a oprava brzdičů a brzdových válců, samostatné vedení prací při dílenských opravách, odborné práce při opravách, revizích a seřizování hnacích kolejových vozidel, řízení prací při opravách násilně nebo haváriemi poškozených kolejových vozidel (oprava nebo změna konstrukce, trakční výstroje, spalovacího motoru, pojezdu apod.

včetně záběhu a funkčních zkoušek, oprava nebo výměna vadných částí skříně, rozložení převodové skříně, kontrola ovality uložení ložisek, odborné práce při opravách a revizích kolejových vozidel.

kontrola provozuschopnosti převodové a hnací skříně, řadícího a ovládacího ústrojí a tlakové brzdy. vyvázání trakčních a dieselových motorů a jejich demontáž, odborné práce při opravách, revizích a seřizování hnacích vozidel.

vyhledávání závad při poruše chladícího, vzduchového a mazacího okruhu pomocí diagnostiky. odborné práce při běžných a středních opravách, rozložení a opravy vodních čerpadel, redukčních ventilů, pneumatického vysílače, torsního tlumiče a hřídelů.

kontrola tažného a narážecího ústrojí.- požadavky : vyučení v oboru mechanik opravář, opravářské práce, vazačský, jeřábnický a svářečský průkaz je výhodou, doba určitá 1 rok s možností prodloužení-

benefity : stravování v závodní jídelně, 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny při životním jubileu, odměny při odchodu do důchodu-

své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost