Technici prodeních automatů
MIXA VENDING s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Kontakt : e-mail : Jirina.novakova mixa.cz, tel. : 605267779 7-15 : 30 hod.,Nástup možný ihnedPožadavky : elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání s IT zkušenostmi, ŘP "B" s praxí, výborná uživatelská znalost PC, komunikativní znalost AJ, samostatnost, manuální zručnost, časová flexibilita vyhláška 50 výhodouNáplň práce : přípravy, opravy a instalace nápojových a svačinových automatů (manuální i prostřednictvím PC), spolupráce na vývoji, implementace platebních systémů, správa telemetrických webových služeb.

po zapracování možný finanční postup, odpovědnost za svěřený úsekZaměstnanecké výhody : Stravenky teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma, sick days, výborný pracovní kolektiv, telefon, služební auto, pracovní doba 7 - 15 : 30, volné víkendy,

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost