Hlavní účetní
Europe Huajie Development s.r.o.
Praha-Klánovice, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRAHA / KONTAKT PROVOTNÍ E-MAILEM : Sari Shang, e-mail : použijte odpovědní formulář Náplň práce : . Kompletace účetních a daňových dokladů, .

Začlenění účetní závěrky každé pobočky za účelem provedení celkového účetnictví . Účinně komunikovat s místními daňovými úřady a účetní firmou .

Generování účetních výkazů, rozvah, fakturace, daňových přiznání, nároků na dovoz a vývoz atd. . Účast na tvorbě ročního rozpočtu společnosti a konečné účetní závěrky auditu .

Dokončení dalších úkolů dle pokynů nadřízeného Požadavky : . Anglický jazyk na úrovni komunikace . Výhodou alespoň 6leté zkušenosti v oblasti účetnictví .

Velmi dobré komunikační schopnosti . Znalost logistiky, obchodních služeb a import / export je výhodou . Čínský jazyk základní komunikace (výhodou, není nutné) Výhody : .

Stravenky, další bonusy dle osobní dohody

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost