koncipient/ka
PM Javůrek s.r.o.
Litomyšl, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : Co bude tvá práce? denně se potkávat s klienty a měnit jim jejich finanční život k lepšímu, domlouvání schůzek, jejich realizace, příprava podkladů a podpisy smluv, osobnostvní, pracovní rozvoj, vzdělávání se a růstPOŽADAVKY : Co potřebujeme už na začátku?

min. SŠ / SOU vzdělání s maturitou a čistý rejstřík, chuť komunikovat s lidmi, nevzdávát se při prvním neúspěchu, pozitivní přístupNABÍZÍME : unikátní, přátelské pracovní prostředí, bonusy / prémie, mobilní telefon, notebook, auto, OPRAVDU flexibilní pracovní doba, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost home office, pravidelné firemní akce, teambuilding, tripy, soutěže, ocenění, atd.

Jsme společnost, která si zakládá na tom, aby vás práce bavila, byli jste dobře motivování a pracovali s chutí. Děláme to jinak než ostatní, fakt! : ) https : / / www.

praceblizko.cz / 199848-koncipient-ka

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost