Grafici a výtvarníci v multimédiích
DYNAMEYES s.r.o.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt e-mailem. Výborná znalost a praktické využití grafických nástrojů Photoshop, Illustrator, Sketch, Znalost HTML / CSS.

Velká míra kreativity a grafického cítení je klíčovým faktorem. Organizační dovednosti, tvůrčí přístup, flexibilní myšlení.

Schopnost objvovat nová řešení, hledání nových nápadů, realizace zajímavých vizí. Schopnost aktivní komunikace v angličtině s celým týmem.

Příjemné a profesionální vystupování, dochvilnost, loajalita, pečlivost, časovou flexibilitu. Samostatnost, spolehlivost, flexibilita a schopnost dotahovat věci do zdárného konce.

Praxe je velkou výhodou.Orientace a sledování nejmodernějších trendů vývoje webových stráncek a mobilních aplikací a veškeré grafiky a vizuálních prvků s tím spojených.

Nabízíme : nekorporátní prostředí, prostor pro kreativitu a možnost seberealizace, mladý, přátelský a pohodový kolektiv. Moderní a příjemné pracovní prostředí.

Pracoviště v těsné blízkosti Václavského náměstí.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost