Manažer kvality
Agentura Top Talent, s. r. o.
Tovačov, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Kontrolní činnosti, tvorba kontrolních plánů, provádění změn, audity, řešení zákaznických požadavků a reklamací. Evidování a správa interní dokumentace, systémové řízení kvality a její zlepšování.

Požadujeme : Znalost nástrojů kvality a zlepšování - 5x proč, Ishikawa, Spc, Cpk, Cmk, FMEA, PPAP, MSA. Znalost norem ISO 9 001, ISO 14 001, TS 16949.

Pokročilá znalost MS Office (Excel). AJ (alespoň úroveň A2). Nabízíme : Práce pro menší společnost, kde máte šanci využít svůj potenciál.

Finanční odměny. Příspěvek na stravování a aktivity ve volném čase. Další vzdělávání - školení, kurzy. Přátelský kolektiv.

Místo výkonu práce Prostějov. Vzdělání : bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost