Všeobecné sestry
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, U Nemocnice 499 / 2, 128 08, Praha 2Způsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu Katerina.

Touskova vfn.czKontaktní osoba : paní Toušková KateřinaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání, odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č.

96 / 2004 Sb., osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, specializace v oboru vítána. Praxe na obdobné pozici vítána, uživatelskou znalost práce s PC, aktivní přístup k práci a zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, flexibilitu a chuť učit se novému, výpis RT.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy, příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu, možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů, aktivní podpora studia, 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí, příspěvek na stravování, další zaměstnanecké benefity.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost