Švadlena s praxí - vhodné pro OZP
Charita sv. Alexandra
Ostrava
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Holvekova 651 / 28, O - KunčičkyŽivotopis zasílejte na e-mail : textil alexandr.charita.cz nebo poštou na adresu Charita sv.

Alexandra, Holvekova 651 / 28, 718 00 Ostrava - Kunčičky.Bližší informace poskytne vedoucí textilní dílny paní Bc. Andrea Nováková - tel.

731 625 849 nebo e-mail : textil alexandr.charita.cz.Požadavky : -zkušenost a praxe v šití na průmyslových strojích-zručnost v ručním vyšívání výhodou-vyučení v oboru výhodou-preciznost, samostatnost-svědomitý přístup k práciNabízíme : -práci v malém přátelském kolektivu-pracovní úvazek dle dohody (možnost plného i zkráceného)-jednosměnný provoz-plat : od 14 000 Kč (dle dosavadní praxe a zkušeností)-stravenky, prémie, dovolená 25 dnů-nástup dle dohody

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost