Výrobní dělník/výrobní dělnice - mzda až 38 000 Kč, jednosměnný provoz
Novitim s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Informace

Jsme výrobní firma v oboru výroby svařovacích robotů a lisů. Hledáme pracovníky, kteří se nebojí pracovat rukama a jsou manuálně zruční.

Je to něco pro vás? Ozvěte se nám!

Náplň práce :

  • Vkládání komponentů do svářecího stroje
  • Obsluha a kontrola svárů
  • Obsluha drobných strojů
  • Práce na jednosměnný provoz od 6 14 hod.
  • Co od vás očekáváme

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Chuť pracovat a spolehlivost
  • Co vám nabízíme

  • Motivující finanční hodnocení až 38 000 Kč s možností navýšení dle šikovnosti
  • Náborový příspěvek až 30 000 Kč
  • Příspěvky za přivedení nového zaměstnance až 7 000 Kč
  • Další finanční bonusy za váš dobrý pracovní výkon
  • Odměny za 100 % docházku bez absencí
  • Volné víkendy a žádné noční směny
  • Možnost přesčasů v případě potřeby
  • Svoz do práce i z práce autobusem
  • Pracovní oděv trička, boty, kalhoty...
  • Kariérní růst
  • Práci pro stabilní společnost
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Možnost finančního poradenství ohledně smluv, pojištění
  • Stravenky
  • Firemní jídelnu od snídaně přes svačinu až po oběd ????
  • 1x kávu za směnu zdarma
  • Dotované svačiny (bagety, sendviče, něco sladkého na zub) ????
  • Zrekonstruované pracovní zázemí (sprchy, šatny)
  • Příjemné pracovní prostředí : v létě není horko, v zimě není zima
  • Super parkování přímo před budovou
  • Výborná dostupnost MHD
  • Celozávodní dovolenou v létě i na Vánoce
  • Dárkové balíčky k Velikonocům, Vánocům
  • Firemní akce vánoční večírky, grilovačky...
  • Přátelský pracovní tým
  • Nástup dle domluvy
  • Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.