Skladník/operátor logistiky - Prostějov (1906001)
GASL CZ s.r.o.
Prostějov
před 1 dnem
source : Hitprace

Skladník / operátor logistiky - Prostějov (1906001)Jste vhodným uchazečem, pokud : máte zkušenosti s řízením VZV výhodou (průkaz VZV není nutný), jste spolehlivý a zodpovědnýBudete se věnovat : -zásobování výrobní linky materiálem-odvozem a naskladněním hotových výrobků-obsluze logistického vláčku a VZVProč by se Vám mohla tato pracovní nabídka líbit?

 • nabízíme stabilní dlouhodobou práci na HPP-máte možnost profesního růstu-samozřejmostí je navýšení mzdy (po zaškolení až 35.
 • 000,- Kč)-možnost práce přesčasPracoviště : ProstějovNástupní mzda : 25.000 28.000,- Kč (dle zkušeností a praxe)Benefity : - stravenky (možnost stravování v areálu firmy)- možnost příspěvku na ubytování v Prostějově pro mimoprostějovské (3.

  150,- Kč / měs.)- svoz po Prostějově a z Přerova zdarmaNástup : dle dohodySměnnost : třísměnný provozPokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel.

  773 447 447 anebo e-mailem na prace gasl.cz.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost