VEDOUCÍ ÚČETNÍ (60-80 000 Kč)
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 6 dny
source : Hitprace

Vyznáte se v oblasti auditů, účetnictví a daní? Máte zkušenosti s vedením týmu? Pokud k tomu ovládáte němčinu nebo angličtinu-hledáme právě Vás!Česká účetní společnost s dlouholetou tradicí hledá nového kolegu na pozici : VEDOUCÍ ÚČETNÍ (60-80 000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • vedení a koordinace týmu účetních
  • podpora účetního týmu
  • kontrola zpracovaných podkladů od klientů
  • komunikace s koncovými klienty jak z ČR, tak ze zahraničí
  • CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • 5 let praxe na pozici hlavní účetní, externí účetní nebo auditora
  • znalost ČÚS a komplexního zpracování účetnictví
  • zkušenosti s ekonomickými programy na PC
  • aktivní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • zkušenosti s vedením lidí
  • statut daňového poradce / auditora výhodou
  • CO NABÍZÍME?

  • práci ve stabilním kolektivu
  • zázemí české firmy s 30ti letou tradicí
  • po zapracování navýšení platu
  • pružná pracovní doba
  • místo výkonu práce : Brno
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.