Project Manager - Functional Safety SW
SIMPLEX Czech s.r.o.
Brno
před 2 dny
source : Superkariera

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství.

Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst.

To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů.

Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů.

To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.

Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je společnost, která v ČR zaměstnává více než 300 inženýrů, kteří se zabývají vývojem řešení v oblastech řízení motorů, výkonová elektronika, automobilové a bezpečnostní systémy apod.

Pracovníka pro výše uvedenou pozici hledáme do týmu, který vyvíjí SW, který hlídá funkčnost embedded aplikací ve vozidlech.

Profil pozice

Na této pozici povedete projekty zaměřené na vývoj Functional Safety SW určeného pro automobilový průmysl, technicky i organizačně povedete tým vývojářů, kteří vytváří architekturu řešení pro různé bezpečnostní koncepce a systémová řešení s ohledem na specifické potřeby a požadavky zákazníků a testují vyvinutá řešení.

Profil pracovníka

Pokud máte znalosti zkušenosti s vývojem embedded SW v jazyce C, nechcete se již věnovat přímo vývoji SW, ale láká Vás možnost koordinovat vývoj, pak je tato nabídka určena především Vám.

Orientace v problematice funkční bezpečnosti, případně předchozí zkušenosti s projektovým řízením jsou výhodou, nikoliv podmínkou.

Při své práci rovněž využijete aktivní znalost AJ.

Na této pozici budete mít možnost podílet se na vývoji nových technologických řešení pro zákazníky z celého světa, budete prohlubovat své dosavadní znalosti a zkušenosti a budete pracovat se zkušenými odborníky, kteří Vám budou předávat své znalosti a zkušenosti formou technického mentoringu.

Nabídka zaměstnavatele

Maximální podpora rozvoje technický mentoring a propracovaný systém vzdělávání

Smysluplné projekty s definovanými výstupy

Možnost pracovat až polovinu pracovní doby z domova

Díky pružné pracovní době možnost nastavit si vyhovující pracovní režim

Podpora doktorského studia možnost úpravy pracovní doby

Místo pracoviště v Rožnově pod Radhoštěm, nebo v Brně

Finanční podpora dojíždění, nebo přestěhování do místa pracoviště

Dotované stravování a občerstvení na pracovišti

80% čisté mzdy v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí

Týden dovolené navíc, Flexipass apod.

Možnost nástupu po ihned, nebo po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání anglické verze Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost