Java/Kotlin Developer
Quadient
Olomouc, Olomoucký kraj, Czechia
před 5 dny

Naše řešení používají největší banky, pojišťovny a enterprise firmy, stejně jako malé a střední podniky. Tvoje výjimečnost, otevřenost, vášeň a komunikativnost obohatí tým společnosti Quadient a zákazníkům poskytnou nový pohled na možnosti a limity personalizovaných interakcí.

Chceš být součástí velkých změn, používat strategické technologie, měnit budoucnost? V Quadient objevíš The Power of You .

Do našeho týmu hledáme backend vývojáře se znalostí Java a Kotlin . Většina aplikací běží na cloudových platformách (Azure, AWS) za použití moderních technologií, jako je např.

Virtual DOM, Flux, Kafka, NoSQL, Cassandra, Cosmos DB, Kubernetes či Docker . Je možné vyvíjet v OS Linux, Windows i Mac .

Na vývoji se podílejí týmy v Hradci Králové, Olomouci a Ostravě . Naše produkty bývají hodnoceny jako nejlepší aplikace svého druhu.

Zákazníci rádi využívají nově vyvinuté funkce a hodnotí je velmi pozitivně. Každý jednotlivec, pracující na tomto produktu, má možnost ovlivnit jeho vývoj.

Správného kandidáta by mělo především bavit přemýšlet o tom, jaký problém řeší a pro koho je funkcionalita určena. Naše práce vyžaduje schopnost stanovit priority a zajistit vyřešení problému tak, aby byl zákazník spokojený.

Quadient aplikace jsou inovativní, stejně jako lidé, kteří je tvoří. Chuť učit se novým věcem a zkoušet nové trendy v praxi je pro nás tedy velkou hodnotou.

Samozřejmostí pro naše IT pozice je i zvládnutí anglického jazyka , alespoň na úrovni porozumění psanému textu. Jazykové dovednosti je pak možné dále rozvíjet v rámci firemních benefitů.

Můžeš se těšit na :

 • Odpovídající platové ohodnocení s bonusy
 • Příjemné a moderní zázemí a slušné jednání, všichni si tu tykáme
 • Sadu nadstandardních benefitů
 • Týmové i firemní akce, na které nezapomenete (až se svět vrátí do normálu)
 • Možnost se dále rozvíjet a růst v rámci společnosti
 • Pracovat můžeš z jedné z kanceláří, ale pokud dáš přednost práci z domova , bude to u nás možné i v době post-covidové.

  Zaujalo Tě to? Přihlaš se a jeden z našich kolegů / kolegyň se s Tebou spojí a proberete spolu detaily.

  Ještě více informací najdeš na :

  LI-KC1

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost