Asistent/ka obchodu
METAL TRADE COMAX, a.s.
Kladno, Velvary
před 6 dny
source : Hitprace

Požadujeme : Vysokoškolské vzděláníOvládání PC na uživatelské úrovniAnglický a německý jazyk na komunikativní úrovniSamostatné rozhodováníPracovní náplň : Komunikace s obchodními partnery, příprava objednávek a kupních smluv.

Specifikace požadavků zákazníka. Sledování skladových zásob. Účtování výrobních zakázek. Fakturace.Nabízíme : Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnostiNástupní mzda od 35 000 KčMožnost pronájmu bytu v místě našeho závodu ve VelvarechNáborový příspěvek 3 000 Kč5 týdnů dovolené, 13.

plat, prémieRoční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 KčVýhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinuPříspěvek na rekreaci dětí do 15 let věkuVěrnostní odměnu za odpracovaná létaFinanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu Výhodné závodní stravováníZvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)Firemní společenské akce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost