Manažer pro internetovou reklamu a internetové odvětví
Podnikavá Evropa s.r.o.
Karlovy Vary
před 3 dny
source : Hitprace

Kontakt : Bocharov Sergey, tel. : 774 962 775, e-mail : business-europa seznam.czKontakt : POUZE e-mailem.Vykonávaná práce spočívá ve všestranném provedení internetové kampaně za účelem zvýšení podílu přítomnosti firmy na trhu služeb, zvýšení rozpoznatelnosti propagované značky a zvýšení prodejů vzdělávacích, turistických a souvisejících služeb, nabízených naší společností pro rusky mluvící klientelu.

Manažer odpovídá za propagování stránek společnosti ve vyhledávacích systémech ruskojazyčného internetového segmentu Yandex.

ru, Rambler.ru, Mail.ru, Google.ru, spravování skupin na sociálních sítích Vk.com, Ok.ru, Facebook.com, naplnění je aktualizace informací, komunikace na sociálních sítích se zájemci o služby, umístění inzerátů na internetových stránkách, spravování klientských recenzí nabízených služeb a následná zpětná vazba, psaní nových textů a příprava aktuálních informací pro její umístění na stránkách společnosti a na internetu.

Požadujeme : -Pokročilou znalost práce na PC - Internet, MS Office-Znalosti principů fungování stránek ve vyhledávacích systémech Yandex.

ru, Rambler.ru, Mail.ru, Google.ru-Zkušenosti práce v ruskojazyčných sociálních sítích Vk.com, Ok.ru, Facebook.com-Zkušenosti práce v nastavení kontextuální reklamy Yandex Direct a Google Adwords-Zkušenosti práce s Booking.

com a Airbnb.ru-Gramotné psaní textů v ruštině na různá témata-RJ - aktivně (slovně a písmem), ostatní jazyky nepožadujeme

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost