Bezpečnostní pracovník pro převoz hotovosti
G4S Cash Solutions (CZ), a.s.
Praha hl.m., Praha
před 2 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT : Tihounová Lenka Mgr., tel. : 283021404, e-mail : prace cz.g4s.comUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Náplň práce : - řízení speciálního dodávkového vozidla- bezpečnostní jištění kolegy- zajištění komunikace s operačním střediskem- obsluha speciálního vozidla, střelné zbraně, spojové techniky- dvousměnný provoz s nepravidelným režimemPožadujeme : - SŠ vzdělání (minimálně vyučen)- čistý trestní rejstřík- dobrý zdravotní stav, fyzická kondice- zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání sk.

D (možno vyřídit po nástupu)- řidičský průkaz sk. B, (C + profesní průkaz výhodou)- profesní kvalifikace strážný 68-008-E (možno vyřídit po nástupu)Nabízíme : - mzda až 27.

000,- Kč + příplatky za přesčas- náborový příspěvek ve výši 16.000,- Kč- odměna 10.000,- Kč za doporučení nového zaměstnance- příspěvek na pořízení zbrojního průkazu 2.

000,- Kč- příspěvek na stravné- příspěvek na údržbu uniformy- benefitní zaměstnanecká kafeterie- Multisport karta- zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich blízké- vhodné i pro ženy

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost