Výrobní technik
TDK Electronics s.r.o.
Šumperk, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Vaší pracovní náplní bude zavádění nových strojních zařízení do výroby, práce na vylepšování stávajících zařízení, spolupráce na návrhu nových zařízení, možnost podílet se na sledování stavu svěřené části strojního zařízení - lisů, pecí a dalších strojů, zajišťování technické podpory výroby.

Dále také zajištění generálních oprav ve spolupráci s externími dodavateli a zajištění prototypových dílů, komunikací s dodavatelem.

Požadujeme : SŠ, VŠ technického směru (strojírenství, znalost materiálů);praxe na obdobné pozici (údržba, technik strojů apod.

komunikativní znalost AJ - výhodou;MS Office;Technické myšlení, pečlivost, kreativita, vedení menších projektů.Nabízíme : Pružnou pracovní dobu a šance spolupracovat na mezinárodních projektech implementujících nové technologie.

Spolupráci s kolegy a týmy ze zahraničí, práci v atraktivním rychle rostoucím prostředí nadnárodní společnosti, dovolenou 25 dnů a další benefity jako kurzy angličtiny zdarma, multiSport kartu, neomezené volání a 4 GB za 295 Kč / měsíc, příspěvek na penzijko 400 1 200 Kč / měsíc, očkování proti chřipce zdarma a spoustu dalších benefitů.

 • Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost