Zkušební technik/technička
KIEKERT-CS, s.r.o.
Přelouč, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce Přelouč. Náplň práce : - provádění mechanických, elektrických a klimatických testů dle specifikace- zajištění technického vybavení pro provedení testů (přípravek, ovládací elektronika, měřidla, software, školení + znalost procesu)- reporting výsledků- komunikace v anglickém jazyce, využívaná při každodenní spolupráci se zahraničními kolegy (písemná i ústí forma)- občasná služební cesta do zahraničíProfil : - máte technické vzdělání a myšlení- máte mechanickou a počítačovou zručnost- jste proaktivní při samostatném řešení úloh- komunikujete v anglickém jazyce (výhodou je komunikace v německém jazyce)Zaměstnanecké výhody : - flexibilní začátek a konec pracovní doby- 5 týdnů dovolené- nadstandardní možnosti individuálního profesního rozvoje- měsíční prémie až do výše 11 % z hrubé mzdy- příspěvek na závodní stravování- příspěvek na dopravu- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4 % z hrubé mzdy, max.

1 500 Kč za měsíc- zvýhodněné tarify u T-mobile pro Vás i Vaší rodinu- firemní jazykové kurzy (1 hodina týdně v rámci pracovní doby)Místo je vhodné pro absolventyPrvní kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost