PROVOZNÍ CHEMIK - OPERÁTOR
TEMPERATIOR s.r.o.
Liberec, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů. Hlavní náplní pracovní činnosti bude sledování a řízení technologického procesu chemické výroby pomocí řídicího systému z velína a také fyzická kontrola činnosti a stavu technologie během pracovní směny.

Požadujeme : - SOU nebo SOŠ technického, strojírenského nebo chemického směru - Uživatelskou znalost práce na PC- Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)- Spolehlivost, zodpovědnost- Vhodné i pro absolventy nebo studenty dálkového studiaNabízíme : - Práci na hlavní pracovní poměr- Práci v moderním chemickém provozu (unikátní technologie, jediná v ČR) - Kvalifikační a poziční růst na vedoucího směny- 13.

plat, věrnostní bonus- Vstupenky do bazénu a sauny- Vánoční a vitamínové balíčky- Stravenky v hodnotě 100 kč, bez doplatku- 5 týdnů dovolené, 3 sick day- Plat od 30 000 Kč (včetně prémií)Požadovaný nástup : - DohodouMísto výkonu práce : - Výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích.

Strukturované životopisy zasílejte na email : zuzana.novakova temperatior.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost