Asistenti zubních lékařů/ortodontistů
NATURDENT - ORTODONCIE s.r.o.
Praha-Vysočany, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt pro uchazeče : emailem na použijte odpovědní formulářNáplň práce : asistence lékaři u křesla, samostatná práce u křesla, vstupní vyšetření pacientů, zápis do karet pacientů, objednávání pacientů a jejich zápis do systému.

Požadavky na uchazeče : předpokladem je ukončená střední zdravotnická škola. Pozitivní přístup a chuť pracovat s lidmi, komunikativnost, příjemné vystupování, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost podmínkou.

Případná zkušenost v oboru je výhodou. Zaučení je samozřejmostí. Životopis zašlete na email : použijte odpovědní formulář , na osobní pohovor přineste výpis z rejstříku trestů.

Zam. výhody : 5 týdnů dovolené, další vzdělávání, možnost příspěvku na dovolenou, práce v příjemném prostředí a milém kolektivu, pracoviště je vybavené moderní technologií

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost