Kurýr Praha, pravidelná práce, rozvoz zboží eshop, průměrná odměna 2000Kč/den
SPEEDY KURYR s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Informace

Chcete pravidelnou práci či brigádu, kterou Vám budou kamarádi závidět? Vlastníte AUTO, PickUP ? Tak pojďte pracovat k nám! : )

Hledáme kurýry pro pravidelný rozvoz zásilek každý den včetně víkendu . Záleží pouze na Vás jak často a pravidelně můžete být k dispozici.

Společnost SPEEDY kurýr s.r.o. je zavedenou službou na pražském trhu v oblasti expresní přepravy.

Co Vás čeká?

  • rozvoz zásilek po Praze a okolí
  • pohodový pracovní tým
  • A co teď?

    Pošlete nám na sebe kontakt dokud jsou ještě volná místa

    Těšíme se na Vás

    Co od vás očekáváme

  • čistý výpis z trestního rejstříku
  • vlastní dopravní prostředek
  • živnostenský list ( možné na dohodu )
  • znalost Prahy a skvělý orientační smysl
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • spolehlivost, rychlost, flexibilita
  • Co vám nabízíme

  • zázemí v stabilní společnosti
  • paušální odměna za přepravenou zásilku
  • garantovaný počet zásilek / přeprav
  • pravidelné zálohy v průběhu měsíce
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.