LAKÝRNÍK KOVŮ (M/Ž) - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
WALBO GROUP s.r.o.
KARVINÁ, Karviná, Czech Republic
před 5 dny
source : Personálka.cz

Pro rozšíření stávajícího WALBO týmu hledáme aktivního a pozitivně naladěného kolegu / kolegyni na pozici Pracovník v kovovýrobě - LAKÝRNÍK / CE KOVŮ

Co vás čeká?

Práce ve strojním průmyslu výroba železničních dvojkolí, náprav a vagónů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SOU (Obor lakýrník výhodou)
  • Praxe v oboru výhodou
  • Manuální zručnost a technické předpoklady
  • Pracovitost, pečlivost, flexibilní a zodpovědný přístup
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Orientace ve výkresové a technické dokumentaci výhodou
  • Co nabízíme?

  • Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě, práce v mladém kolektivu
  • Práce na nejnovějších technologiích
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémie
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK VE VÝŠI JEDNÉ MZDY
  • Nástup IHNED

    Místo výkonu práce : KARVINÁ

    případě zájmu zašlete svůj životopis na personalistika walbo.cz

    Požadavky

  • Minimální vzdělání : Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.