Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin
DUBENECKÁ KNEDLÍKÁRNA s.r.o.
Dubenec
před 3 dny
source : Hitprace

PRACOVNÍK- PRACOVNICE VE VÝROBĚ POTRAVIN Základní popis Rodinná firma z Dubence u Dvora Králové nad Labem hledá nové spolupracovníky.

Firma se zaměřuje na výrobu knedlíků a dalších zchlazených produktů. Práce se vykonává ve výrobně v Dubenci ve dvousměnném provozu a převážně ve stoje.

Nástup možný ihned. Náplň práce : - ruční a strojová výroba knedlíků a dalších produktů - příprava těsta - plnění knedlíků náplněmi - vaření knedlíků - příprava knedlíků k expedici - úklid pracoviště, strojů a zařízení Požadujeme : - spolehlivost, pečlivost, pracovitost - aktivní přístup - manuální zručnost - odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje) - ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a dopolední směna) - flexibilitu (není pevná pracovní doba) - praxe v oboru není podmínkou Nabízíme : - práci na HPP - pracoviště v Dubenci u Dvora Králové nad Labem - odpovídající mzdové ohodnocení (16 000,- až 20 000,- Kč / měsíc hrubého) - odměny na základě osobního hodnocení nad rámec základní mzdy - zajištěná doprava ze Dvora Králové a Jaroměře - volné soboty - krátký / dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci) - příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti - slevu na firemní výrobky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost