Programátor
Kariéra s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, který vytváří SW pro banky a další velké společnosti, hledáme zajímavé uchazeče na pozici Programátora

Programátor Java (JEE7, GWT, EJB, ... )

Hledáme kolegu / kolegyni, který / á nám pomůže rozvíjet naše produkty a SW řešení pro naše klienty. Pokud Ti něco říká a vyznáš se v metodách iterativního vývoje, pak by nám to mohlo klapat.

Náplň práce :

především skvělý tým zapálený pro věc

odpovědnost za implementaci skupin požadavků do svěřeného produktu

akce - když s něčím nejsme spokojeni, prostě to zlepšíme

release v pravidelných cyklech

úzká spolupráce s produkťákem, analytikem, testery

práce v menším týmu

možný kontakt s klientem, pokud budeš chtít

práce v technologiích : JavaEE, JPA, EJB, REST, SOAP, Oracle / MS SQL, Hibernate, Liquibase, MavenTomEE, Glassfish, Payara, Gitlab, Twitter Bootstrap, Jenkins, Slack

Požadujeme :

min. 1-2 roky zkušenosti v programování (JavaEE případně v JAVA Spring výhodou)

zkušenosti s relačními databázemi (Oracle / MS, SQL)

porozumění databázovým procedurám

schopnost spolupracovat a komunikovat v iterativním / agile prostředí

Nabízíme :

zajímavou a samostatnou práci na projektech v oblasti informačních systémů primárně pro klienty z bankovního sektoru

tým, kde na denní bázi sdílíme informace a otevřeně řešíme, co je potřeba

kolegy, kteří si navzájem dokáží pomoci a poradit

podporu seniorních kolegů (kteří opravdu Javu znají : -)), kteří Tě navedou, pokud budeš potřebovat

možnost učit se nové věci, a tak se rozvíjet osobně i profesně

rovnováhu pracovního a soukromého života

skvělého šéfa, který si na nic nehraje a který Tě podpoří

A dále : týden dovolené navíc

týden dovolené navíc

společné víkendové akce plné zábavy, dobrodružství a jiných zážitků

kafetérie v hodnotě 14.000,- Kč ročně na odpočinek, zdraví a vzdělávání

firemní tarify s neomezeným voláním a 1,5 GB mobilních dat zdarma a zvýhodněné tarify až pro 5 přátel

pracovní volno (placené i neplacené) nad rámec dovolené pro ty, kteří po letech práce na projektech potřebují načerpat nové síly, vymanit se z pracovní rutiny

možnost bezúročné a bezúčelové půjčky

sprchu na pracovišti

příspěvky na stravování

Místo pracoviště Praha.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na email batelova karierasro.cz a uvádějte značku 27441 / BAT.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.

12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.