DISPONENT / DISPONENTKA
LogEx logistics s.r.o.
Hradec Králové
před 1 dnem
source : Hitprace

DISPONENT / DISPONENTKA- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned- Náplň práce : zajištění, řízení přepravy a vyhledávání optimálního řešení přepravy zboží včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel.

Komunikuje se zákazníky a sleduje plnění dodávek zboží. Stará se také o výběr vhodných dopravců a udržování obchodních vztahů.

 • Nabízíme : Jistotu práce na HPP , zázemí úspěšné, rostoucí společnosti, nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů, 13.
 • i 14. plat, možnosti kariérního růstu pro všechny, příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj, pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok), zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc), individuální motivační příspěvky, velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí, možnost Home Office, stravenky, příspěvky na dovolenou, firemní akce, zájezdy, večírky, ovoce a kvalitní káva na pracovišti, hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte ) - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba : Hrubešová Monika, tel.

  735 755 934, e-mail : personalistika logex.cz

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost