Marketingový specialista - Praha (Ref. č.: 1578938718)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a výkupem nemovitostí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Marketingový specialista Praha .

NÁPLŇ PRÁCE :

  • Tvorba kreativního kontentu společnosti sociální sítě
  • Reporting, plánování
  • Sledování aktuálních trendů, trhu
  • Monitorování konkurence
  • Organizace eventů, teambuilding
  • Komunikace s externí agenturou
  • Zkušenost s focením, točením videí (výhodou)
  • Znalost redakčního systému WordPress (výhodou)
  • POŽADUJEME :

  • Perfektní znalost českého jazyka
  • Zkušenosti se správou profilů na sociálních sítích
  • Přehled o principech a fungování on-line marketingu
  • Kreativitu
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Proaktivní přístup k práci
  • NABÍZÍME :

  • Práci na HPP
  • Fix + prémie
  • Profesní rozvoj
  • Individuální budget na vzdělávání
  • Příspěvek na pracovní oděv 5 000 Kč / rok
  • Příspěvek za odpracované roky 10 000 Kč / rok
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč / den
  • Příspěvek na dopravu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fitness centrum
  • Firemní akce
  • Pracovní doba od 7 : 00 do 15 : 30 (dle domluvy flexibilní pracovní doba)
  • Práce v dynamicky rozvíjející se společnosti
  • Lokalita : Praha 4 Pankrác
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Bonusy / prémie

    Flexibilní začátek / konec pracovní doby

    Příspěvek na dopravu

    Stravenky / příspěvek na stravování

    Občerstvení na pracovišti

    Příspěvek na vzdělání

    Firemní akce

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.