Sociální pracovník
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek
Česká Lípa
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - Odborné sociální poradenství a sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zrakovým postižením - práce spočívá v přímém poskytování služeb klientům se zrakovým postižením (dospělí v produktivním věku i senioNejedná se o výkon přímé obslužné péče o klienty.

Nehlaste se zájemcí s kurzem pracovníka v sociálnícj službách!!!!Nabízíme : - Doba určitá s možností prodloužení vždy o 1 rok.

 • Pracovní doba : Po-Pá v rozmezí 8 : 00-16 : 00hod., dle domluvy při nástupu, potom fixní.- velmi pěkné pracovní prostředí, malý kolektiv, 5 týdnů dovolené, výhodný tarif operátora- Možnost zkráceného úvazkuPožadujeme : Speciální požadavky - znalosti : .
 • dovednosti a zkušenosti v práci s lidmi, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, ochotu částečně cestovat a pracovat v terénu, uživatelskou znalost práce na PC, odborná způsobilost podle zákona 108 / 2006 Sb.
 • 110, odst. 4 - VŠ nebo VOŠ (minimálně) sociální práce či obory příbuznéPrvní kontakt emailem - zaslání CV a motivačního dopisu.

  Pozice je vhodná i pro OZP a absolventy.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost