Řidič MKD
AERO Sped s.r.o.
Huštěnovice
před 3 dny
source : Hitprace

Řidič MKD v náhradní letecké přepravě v rámci států EU. Mimořádný turnus 13 / 12 (13 dní v práci / 11 dnů volna a 12. den odjezd do práce) ŘP "C+E", karta řidiče, prof.

průkaz, platné dopravně-psychologické vyšetření, zákl. školení ADR (jsme schopni zajistit na naše náklady), zodpovědné chování ke svěřené technice, bezúhonnost.

Česky hovořící dispečink a podpora řidičů 365 / 7 / 24. Finanční ohodnocení : 18 000 Kč+ 51- 55 EUR denní dieta + odměna za 100% odvedenou práci.

Příplatky za noční, víkendy a svátky. Každoroční školení na náklady společnosti, cestovní pojištění. Tahače značky Renault T, které mají full servisní smlouvy.

Na každém přiděleném autě se střídají pouze 2 řidiči. Přepravy jsou realizovány převážně přes noc. Práce je organizována dle nařízení č.

561 / 2006 a AETRem. Střídání probíhá na letištích v Praze, Norimberku a Frankfurtu, doprava zajištěna fir. mikrobusem. Odjezdy z Huštěnovic u Uherského Hradiště.

Parkování os. vozů na fir. zabezpečeném parkovišti. Více informací u p. Maňáska na telefonu, nebo na www.aerosped.cz. Svoji žádost o pracovní místo můžete zaslat na e - mail : : info aerosped.

cz. Kontakt možný telefonicky po - pá : 8 : 00 - 18 : 00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost