PRACOVNÍK / PRACOVNICE DO VÝROBY POTRAVIN
BOHEMIAN SEARESORT s.r.o.
Červený Kostelec, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy / absolventky.

Náplň práce : příprava a úprava surovin nebo polotovarů k dalšímu zpracování, dodržování technologických postupů výroby potravin, uskladnění a příprava hotových výrobků k distribuci, skladová evidence na PC, příprava podkladů pro expedici výrobků.

Požadavky : zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost, znalost práce na PC, schopnost pracovat v týmu, loajálnost a diskrétnost k novým recepturám, potravinářský průkaz - možnost získání od sml.

lékaře zaměstnavatele.Zaměstnanecké výhody : po zkušební době stravenka v hodnotě 100 Kč na den plně hrazená zaměstnavatelem.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail : personalni eurona.cz .

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost