Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři
Photon Energy Solutions s.r.o.
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Uruguayská č.p. 380 / 17, Vinohrady, 120 00 Praha 2KONTKAT PRVOTNÍ E-MAILEM : Bednářová Petra, e-mail : petra.

bednarova photonenergy.com, 277 002 916Požadavky : " Elektrotechnické vysokoškolské vzdělání " Nadšení pro práci ve fotovoltaice " Komunikační a organizační schopnosti" Prokazatelné zkušenosti v oblasti fotovoltaiky - navržení fotovoltaické elektrárny" Aktivní práci s programem Autocad" Práce v SW pro návrhy fotovoltaických systémů (např.

PVSyst nebo PVSOL)" MS Office, MS Project - harmonogram" ŘP skupiny B" Angličtina, srbština" Španělština na komunikativní úrovni výhodouNáplň práce : " Zpracování poptávky / výkazu výměr a jejich kontrola" Práce s mapovými podklady (geometrický plán) " Zakreslování návrhu fotovoltaické elektrárny" Spolupráce a koordinace s projekčními kancelářemi v zahraničí" Podpora při zpracování prováděcí projektové dokumentace pro stavbu včetně elektro části nízkonapětové (NN) a stejnosměrné (DC) - např.

dimenzování kabelových vedení " Příprava optimálního návrhu fotovoltaické elektrárny ve speciálním software (PV-Syst)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost