sítový(á) specialist(k)a
SYNOT ICT Services, a.s.
Uherské Hradiště, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

vytváření tech. řešení pro zákaznické projekty a současně se spolupodílet na jejich implementaci a servisování přímo u zákazníka,správa síťové infrastruktury v podnikové síti, správa síťových zařízení v multivendor prostředí (Cisco, Juniper, Aruba, HP), projektová příprava a řádné udržování svěřené dokumentace, střídavé držení pohotovostí, zkušenost s provozem a rozvojem IP sítí, orientace v konfiguraci a troubleshootingu síťové infrastruktury, switchů, routerů a firewallů, správa wireless LAN (WiFi), výborné komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce, ŘP "B", dobrá znalost AJ, pravidelné školení za účelem odborného růstu, přístup k nejmodernějším technologiím v datovém centru, mobilní telefon, notebook, moderní a příjemné prac.

prostředí, práce v mladém kolektivu, zázemí stabilní a silné společnosti, motivující platové ohodnocení, společné mimopracovní aktivity, prac.

poměr na 1 rok s možností prodloužení, kontakt e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost