Asistent/ka manažera BRNO - volná pracovní doba
AMAX, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : telefonické sjednávání schůzek pro obchodní zástupce, organizace pracovního dne, administrativa. Požadujeme : příjemné vystupování, uživatelská práce na PC, zodpovědnost a pečlivost, minimálně SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou, pozitivní přístup k práci, komunikační schopnosti.

Nabízíme : GARANCE MINIMÁLNÍ MZDY 25 000,- Kč / měsíc, práci v přátelském kolektivu, denní úvazek 4 - 8 hodin, možnost volné pracovní doby, volné svátky a víkendy, stravenky, sick days,pobyt na Pálavě nebo v Bulharsku, moderní pracovní prostředí v centru Brna.

případě zájmu o pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat. E-mail : personalni amaxsro.cz.

Tel. : 544 529 940. AMAX, s.r.o., Orlí 17, Brno 602 00. www.facebook.com / amaxsro, www.amaxsro.cz Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.

r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost