Sales manažeři s RJ, AJ, ČJ
Lucky Lark s.r.o.
Praha-Vinohrady, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pouze pro aktivní uživatele angličtiny, češtiny a ruštiny (slovem a písmem) !!! Nabídka práce : Senior Sales Manager Společnost : DoMyTax Zaměstnanost : plný úvazek Čas možného zahájení práce : 1.

4.2018 nebo dohodou Kontak e-mailem Požadavky na uchazeče : Zkušenosti s prodejem služeb nejméně 3 roky, Jasná a kompetentní řeč, Vyjednávací dovednosti, práce s námitkami klientů, Touha učit se, rozvíjet a vydělávat.

Nabízíme Vám práci v přátelském týmu v centru Prahy. Vaše povinnosti budou zahrnovat : Vytvoření obchodní strategie, Komunikace s klienty pres mobil a email, Částečné konzultace, Vedení klienta do okamžiku objednávky, Práce s CRM, Reporting.

Pokud jsi aktivní a rychlý, nebojíš se nových znalostí, víš, jak uspořádat úkoly podle priority rad povídáš s lidmi, pak jsme budeme rádi pozvat tě na pohovor! Pošli nám svůj životopis a krátký motivační dopis na téma : "Proč jsem vhodným kandidátem".

Email pro zasilání životopisu : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost